Zabawki erotyczne w Polsce wciąż są tematem tabu, ale zauważymy już małą zmianę podejścia (szczególnie w dużych miastach). Musimy mieć świadomość, że z czasem do każdej sypialni wkradnie się nuda. Z pomocą w takiej sytuacji służą właśnie zabawki erotyczne. Na rynku znajdziemy ich mnóstwo. Na jakie się zdecydować? Najprościej będzie pokusić się o ich podział na zabawki erotyczne dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Zabawki erotyczne dla kobiet

Wśród zabawek erotycznych bardzo duży wybór ma płeć piękna. Gdy szukamy akcesoriów, które malutkimi krokami wprowadzą cię w świat ekscytacji, samozadowolenia, a do tego pomogą osiągnąć ci szczyt przyjemności, to świetnie trafiłaś. Sprawdźmy, na co konkretnie warto zwrócić uwagę.

Pierwsza propozycja to oczywiście wibrator z pulsacyjną funkcją. Obecnie wibratory dla kobiet to już nie tylko dildo klasyczne. Obecnie zabawki erotyczne tego rodzaju występuje w przeróżnych formach. Są eleganckie, niepozorne oraz mają smukłe kształty. Do tego zapewniają maksymalny komfort oraz przyjemność. Wibrator z funkcją pulsacyjną pomaga kobietom osiągnąć jeszcze większą przyjemność podczas masturbowania się.

Drugą propozycją jest masaże erotyczny. Łechtaczka zasługuje na specjalny rodzaj stymulacji. Doznania niezapomniane oraz dużą dawkę niepowtarzalnej przyjemności zapewnia właśnie masażer erotyczny. Dzięki przeróżnym nakładkom osiągniemy orgazm na bardzo wiele sposobów. Zapewnimy sobie doznania wręcz niezapomniane.

Świetny jest także masażer punktu G. Punkt G także zasługuje na specjalny masaż. Jesteśmy w stanie zająć się nim podczas chwil sam na sam. Dzięki masażerowi punktu G czekają na nas całkiem nowe doznania oraz oczywiście maksymalna przyjemność. Gadżet erotyczny tego rodzaju jest świetnym wyborem na początek. Umożliwi nam poznanie własnego ciała jeszcze lepiej i dogłębnie.

Zabawki erotyczne dla mężczyzn

Na co szczególnie swoją uwagę powinni zwrócić mężczyźni? Obecnie zabawki erotyczne dla mężczyzn to nie tylko pompki do penisów oraz dmuchane lalki. Sklepy oferujące gadżety erotyczne oferują szeroką gamę bardzo różnych produktów, dzięki którym każdy znajdzie coś idealne dla siebie zależnie od indywidualnych potrzeb oraz gustu.

Pierwsza zabawka, na którą chcemy zwrócić uwagę to sztuczna pochwa. Jej niewielki kształt umożliwia nam bardzo łatwe przechowywanie. Kształt ergonomiczny zapewnia użytkowanie komfortowe, a imitacja doskonała pochwy kobiecej to gwarancja cudownej rozkoszy podczas samozadowolenia.

Kolejna zabawka to masażer prostaty. Prostata tak naprawdę jest jednym z ważniejszych ośrodków przyjemności u panów. W związku z tym powinniśmy postawić na odpowiednią stymulację. Pomocny okaże się masażer prostaty. Dzięki niemu osiągniemy maksimum rozkoszy oraz odkryjemy całkiem nowy wymiar orgazmu.

Ostatnią propozycją dla mężczyzn jest masturbator. Zabawki erotyczne w tym stylu zapewniają całkiem nowe doznania podczas procesu samozadowolenia. Wnętrze takowego masturbatora z efektem 3D wyposażone jest na przykład w kulkę dodatkową u nasady. Stymuluje ona żołądź członka. Do tego jego wnętrze się dopasowuje bezpośrednio do kształtu penisa, a wewnętrzny kanał daje nierzadko wrażenia lepsze od prawdziwej waginy.

Musimy przyznać, że zabawki erotyczne są świetnym sposobem nie tylko na to, aby podnieść znacznie temperaturę w sypialni, ale także, aby się wyrwać z powtarzającej się rutyny podczas uniesień miłosnych. To także świetna okazja, aby spróbować całkiem czegoś nowego i poznać jeszcze lepiej wszelkie nasze potrzeby oraz reakcje.

Zachęcamy do korzystania z zabawek w parach. Dzięki temu naprawdę spędzimy cudowne chwile i poznamy swoje pragnienia od nowa. Namawiamy także wszystkie pary do wspólnych zakupów gadżetów erotycznych. Takie zakupy również nas zbliżą. Pamiętaj – nie ma w tym niczego złego. Kiedyś było to w naszym kraju nie do pomyślenia, ale cieszymy się, że świat idzie do przodu, a ludzie przestają się wstydzić. Tak to powinno wyglądać. Wiadomo, że każdy z nas ma swoje potrzeby.