Większości osób, szafa kojarzy się z tradycyjnym drążkiem na wieszaki. Niestety, obecnie coraz częściej zamiast dużych mebli, mamy do czynienia z ich mniejszymi wersjami, jednak dzięki sprytnym rozwiązaniom okazuje się, że takie meble w mniejszym formacie, mogą być równie pojemne, a przy tym nie muszą zajmować połowy małego mieszkania. Jednym z takich sprytnych rozwiązań są wieszaki wysuwane do szafy.

Wysuwany wieszak, czyli o co chodzi?

Wysuwany wieszak może mieć postać drążka lub np.: kosza z wystającymi prętami. Dzięki takiej konstrukcji jest idealnym miejscem do wieszania spodni, pasków, ręczników lub, np.: szali. Krótkie spodnie, a nawet spódnice, również wykorzystają dobrodziejstwo takiej konstrukcji.

O ile są szafy z już gotowym zestawem wysuwanych wieszaków, o tyle, najczęściej tego typu zestaw, wraz z akcesoriami służącymi do montażu możemy zakupić osobno. Sam montaż jest szybki i prosty dzięki, czemu z przymocowaniem wieszaka, nie powinny mieć problemów osoby, których zdolności manualne nie należą do najlepszych.

Gdzie kupić wysuwany wieszak?

Wysuwany wieszak jest bardzo popularnym akcesorium do szafy i można go zakupić w jednym z wielu popularnych sklepów wielkopowierzchniowych. Niestety, wraz z bardzo niską ceną idzie równie niska jakość samego produktu.

Na szczęście oprócz sklepów stacjonarnych, można zrobić zakupy w internecie, dzięki czemu atrakcyjną cenę możemy uzyskać, zakupując produkt wysokiej jakości. Z szeroką i atrakcyjnie cenową ofertą na wieszaki wysuwane, można zapoznać się pod tym linkiem: https://sklep.merkuryam.pl/WIESZAKI-WYSUWANE-c29. Oprócz samych wieszaków, w sklepie można również zakupić wysuwane wieszaki na buty, które są równie sprytnym rozwiązaniem, jak ich wieszakowe odpowiedniki.

Sklep oferuje, wieszaki różnej długości oraz o różnym kształcie, dzięki czemu w zależności od naszych potrzeb możemy dobrać idealne rozwiązanie do naszej szafy, W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możemy skontaktować się z obsługą sklepu mailowo bądź telefonicznie.

Wysuwany wieszak, czyli idealne rozwiązanie do małej szafy

Każdy chce, aby bez względu na rozmiar szafy, panował w niej porządek. Niestety, czasami duża ilość ciuchów oraz kompaktowy rozmiar samego mebla nie ułatwia tego zadania. Na szczęście, na rynku pojawiło się sprytne, a jednocześnie eleganckie rozwiązanie, które pomoże zadbać o porządek w szafie, a jej rozmiar nie będzie dużym problemem, Tym rozwiązaniem są wieszaki wysuwane, które dzięki, prostemu montażowi, możemy wykorzystać w każdej małej szafie.