Numerologia opiera się na założeniu, że życie każdego człowieka wyznaczają przypisane mu liczby. Jedną z najważniejszych jest ta powiązana z datą urodzenia. Jak można ją obliczyć i co możemy z niej wyczytać? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Portret oparty na liczbach: mapa Twojej osobowości

Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty świat liczb, z pewnością nie jest Ci obce zagadnienie portretu numerologicznego. Ten szczególnego rodzaju portret to jedno z najważniejszych narzędzi stosowanych w numerologii – dziedzinie z pogranicza paranauki, ezoteryki, magii, astrologii oraz psychologii, która znajduje coraz szersze grono miłośników. Numerolodzy zajmują się analizą znaczenia poszczególnych liczb oraz ich wzajemnymi oddziaływaniami między sobą (tzw. wibracje). Już grecki filozof i matematyk Pitagoras twierdził, że wszystkie ciała we wszechświecie emitują wibracje. Ludzi interesują zwłaszcza te wibracje, które dotyczą ich indywidualnych spraw i trosk. Dlatego też z sesji u numerologa korzystamy zwłaszcza gdy spotykają nas problemy życiowy czy też stoimy na rozstaju dróg, nie wiedząc w którą stronę skierować kolny krok.

Elementy portretu malowanego liczbami

Portret numerologiczny (https://szkolanumerologii.pl/portret-numerologiczny-co-daje-i-jak-powstaje/) tworzony jest przede wszystkim wokół najważniejszej dla każdego człowieka liczby, która powiązana jest z datą jego urodzenia. Ta wibracja główna obliczana jest poprzez dodanie do siebie wszystkich cyfr składających się na datę urodzenia. Jeśli wynik jest dwucyfrowy, należy zsumować tworzące go cyfry. Tak otrzymany wynik oznacza liczbę wokół Szczegółowo wykonany portret oparty na liczbach obejmuje również tzw. podliczby, które dookreślają niejako charakter oraz indywidualne cechy każdego człowieka. W portrecie zwraca się też uwagę na analizę konkretnego dnia urodzenia, a także na wibracje imienia (imion) oraz nazwiska (nazwisk) – znaczenie mają tutaj wszystkie imiona oraz nazwiska (zarówno te rodowe, jak i przyjęte po małżonku). Bardzo ciekawym aspektem portretu numerologicznego jest również analiza wibracji podpisu z której również możemy dowiedzieć się wielu istotnych informacji na swój temat.

A może numerologiczny opis rodu?

Każdy człowiek posiada własne, indywidualne wibracje oraz podwibracje liczbowe, które w dużej mierze determinują jego charakter oraz wpływają na podejmowane przez wybory życiowe. Jednak nikt z nas nie jest samotną wyspą i na co dzień wchodzimy w interakcje z innymi, często tak od nas różnymi typami osobowości. Nierzadko najbardziej problematyczne okazują się być relacje najbliższe – rodzinne. Rodowy portret numerologiczny to szansa, aby dowiedzieć się między innymi jakie energie kształtują charakter poszczególnych członków rodziny czy też znaleźć przyczynę złych i skomplikowanych relacji z najbliższymi.