Niezawodna jakość, modne wykończenie oraz wygoda użytkowania – to niewątpliwie cechy, które najlepiej opisują produkty brytyjskiej marki Joie. Tworzone przez specjalistów mają jedno zadanie – sprostać wysokim oczekiwaniom rodziców. Jednym z modeli, który rewelacyjnie wpisuje się w te założenia jest Joie Verso. To jedyny taki fotelik na rynku, który za sprawą starannie przemyślanej konstrukcji oraz najwyższej funkcjonalności sprawdza się w każdych warunkach, spełniając oczekiwania najwybredniejszych rodziców.

Dlaczego warto kupić fotelik Joie Verso?

Jest wiele powodów, dla których fotelik marki Joie stanowi godną rozważenia propozycję. Niemniej jednak, bazując na opiniach zadowolonych klientów, szczególnym atutem jest możliwość jazdy w dwóch kierunkach jazdy, adekwatnie do wieku. Joie Verso może przewozić dzieci zarówno tyłem (przedział 0-18 kg), jak i przodem do kierunku jazdy (15-36 kg), przy czym należy podkreślić, że przewożenie tyłem jest najlepszą pozycją. Wszystko zależy jednak od wagi maluszka. Na uwagę zasługuje także łatwy montaż fotelika, przy użyciu 3-punktowych pasów samochodowych (przy założeniu, że malec przewożony będzie tyłem) lub systemu ISOFIX (przy jeździe przodem).

Fotelik samochodowy Joie Verso zapewnia lepsze wsparcie i bezpieczeństwo podczas podróży. Decydują o tym wbudowane panele Guard Surround Safety, o których skuteczności przekonało się już wielu klientów. Ich atutem jest fakt, że zapewniają lepszą ochronę w przypadku kolizji, a zwłaszcza przy zderzeniach bocznych, gdyż doskonale pochłaniają energię uderzenia.

Kolejnym atutem fotelika Joie Verso jest możliwość regulacji części zagłówkowej oraz pasów bezpieczeństwa. W praktyce świadczy to nie tylko o lepszym dopasowanie do wzrostu dziecka, ale przede wszystkim o uniwersalności wykorzystania. Dzięki funkcji regulacji, fotelik posłuży od urodzenia, aż do 12 roku życia! Efekt? Większe oszczędności w domowym budżecie!

Pełna wygoda – dla malucha i starszaka

Fotelik Joie Verso został tak opracowany, aby spełniać potrzeby małych, samochodowych podróżnikowych – bez względu na wiek! Jego starannie zaprojektowana konstrukcja uwzględnia preferencje smyków na każdym etapie ich rozwoju. Najmłodsi jego użytkownicy mogą liczyć na pełną wygodę zarówno podczas aktywności, jak i drzemki. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie 6-stopniowa opcja regulacji pozycji ciała, w zależności od kierunku, w jakim jest zwrócona (przodem 4 stopnie, tyłem 2 stopnie). Producent zadbał również o potrzeby starszych smyków. To z myślą o nich umieścił specjalne, regulowane panele AutoAdjust, które pozwalają dopasować jego szerokość do oczekiwań i preferencji dzieci.