Chilli Pizza Białystok to najbardziej znana i najlepsza pizzeria w całym mieście, oferująca najsmaczniejszą i prawdziwie włoską pizzę na dowóz. W naszej restauracji, wykwalifikowani i utalentowani szefowie kuchni wykorzystują wysokiej jakości, świeże produkty sprowadzane od lokalnych dostawców, aby każde przygotowane danie było pełne smaku i aromatu prosto ze słonecznej Italii. Nasza pizza wykonywana jest z ręcznie wyrabianego ciasta, według specjalnej, oryginalnej receptury, co gwarantuje jej wyjątkowy i niepowtarzalny smak.

Potrzeby i oczekiwania klienta a przede wszystkim jego zadowolenie od zawsze znajdują się dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego oferujemy możliwość zamówienia pizzy online, przez telefon a także w lokalu. Dodatkowo Chilli Pizza wzbogaciła swoją ofertę o liczne promocje, zniżki i rabaty.

Pizza z dowozem w Białymstoku.

Pizzeria Chilli Pizza oferuje najsmaczniejszą pizzę na dowóz w całym mieście. Zamów online i ciesz się wygodną dostawą świeżego, ciepłego i prawdziwie włoskiego jedzenia pod drzwi Twojego domu. Skorzystaj ze zniżek i rabatów dla studentów lub korzystnych promocji – na przykład druga pizza za połowę ceny. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby każde zamówienie było dokładnie przygotowane a czas realizacji i dostawy jak najkrótszy – abyś mógł cieszyć się swoją pizzą jak najszybciej.

Starannie wyselekcjonowane, świeże składniki.

Nasze pizze wytwarzane są z najwyższą starannością przez pełnych dobrego smaku kucharzy. Aby włoskie dania w naszej pizzerii były przepełnione aromatem wybieramy i sprowadzamy świeże produkty prosto od lokalnych i sprawdzonych dostawców. Świeże warzywa, sery, starannie przygotowywane mięsa, aromatyczne i pachnące przyprawy, domowe sosy oraz ręcznie wyrabiane ciasto – to wszystko składa się na wyjątkowy i nietuzinkowy smak pizzy Chilli Pizza. Szeroki wybór pizzy i zróżnicowane dodatki sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz wybierze coś dla siebie. 

Pizzeria Chilli Pizza – lokale.

Nie tylko pizza na dowóz, oferujemy także możliwość spożycia posiłku na miejscu, w jednym z naszych lokali. Dbamy o to, aby nasze wnętrza nie tylko były przytulne, estetyczne i zadbane, ale przede wszystkim bardzo czyste. Staramy się również, aby atmosfera w naszych restauracjach była swobodna i przyjazna, tak aby każdy znalazł w nich dla siebie miejsce.

Wejdź na naszą stronę internetową, zamów pizzę online, telefonicznie, lub odwiedź już teraz jeden z naszych lokali!