Nie da się ukryć, że wybór odpowiedniego smartfona zwykle jest dla każdego z nas ogromnym wyzwaniem. Zwykle chcemy stawiać bowiem na rozwiązanie, które sprawdzi się w naszym przypadku wręcz idealnie. Co więcej, zwracamy również uwagę na względy ekonomiczne. Choć smartfony często są dla nas najważniejszym urządzeniem, które wykorzystujemy zarówno do pracy jak i w celach prywatnych, to jednak nie chcemy wydawać na nie połowę pensji. Popularnością cieszą się produkty Apple, jednak ich ceny często przekraczają nasze możliwości finansowe. Wówczas rozwiązaniem mogą okazać się smartfony Cat. Co je wyróżnia?

Jakie parametry oferują smartfony Cat?

Smartfon Cat nie jest produktem, który jest szeroko rozpoznawalny. Niemniej jednak najwyższy czas by się to zmieniło. Smartfon ten ma bowiem do zaoferowania parametry, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Przede wszystkim sercem urządzenia jest potężny procesor MediaTek MT6761 Helio A20. Posiada on 4 rdzenie i gwarantuje płynne i szybkie działanie smartfona. Z powodzeniem będzie on w stanie obsłużyć wiele aplikacji jednocześnie i nie spowolni to jego pracy. Smartfon Cat oferuje również 32 GB wbudowanej pamięci, a to jest w zupełności wystarczające na podstawowe potrzeby użytkowników. Dodatkowo pojemność pamięci RAM to 3 GB. Dysponuje on dotykowym ekranem IPS o wysokiej czułości i zadowalającej częstotliwości odświeżania. Przekątna ekranu to 5’5 cala, co sprawia, że telefon niezwykle elegancko prezentuje się w dłoni i jest poręczny. Działa on na znanym nam świetnie systemie operacyjnym Android 10. Dodatkowo obsługuje on technologię DUAL SIM. Więcej informacji: gsm24.pl/176-cat.

Wygląd zewnętrzny smartfona Cat

Smartfony Cat występują w kolorze głębokiej czerni. Dzięki temu prezentują się one w sposób klasyczny i elegancki. Warto zaznaczyć, że cały design smartfona jest niezwykle estetyczny i nawiązuje do trendów minimalistycznych. Smartfon Cat wyróżnia się więc designem, którego nie powstydziłyby się urządzenia z najwyższej półki cenowej.

Jaka jest cena urządzenia? 

Smartfon Cat z całą pewnością nie jest telefonem, który zbytnio nadweręży zasobność naszego portfela. Przede wszystkim można nabyć go- w zależności od modelu- od 957 do 2599 złotych. Uwzględniając zadowalające parametry, jakie oferuje on swoim użytkownikom, a także wyjątkowo estetyczny design, można powiedzieć, że cena urządzenia nie jest zbyt wygórowana. Z pewnością smartfon ten jest na przysłowiową każdą kieszeń i z powodzeniem dzięki specyfikacji technicznej, trafi w gusta właścicieli.