Rocznicę związku można obchodzić na przeróżne sposoby. Jedni wybiorą się na romantyczną kolację do restauracji, inni wykupią weekendowy pobyt w hotelu. Możecie też wręczyć sobie pikantny prezent z tej okazji, a potem wypróbować go w sypialni. Gwarantujemy, że będziecie wspominać rocznicę na długo po niej! Z pewnością nie zapomnicie upojnej nocy, jeśli urozmaicą ją specjalne gadżety. Co kupić ukochanej lub ukochanemu? Sprawdźcie!

Jak zaplanować rocznicę?

Nie ma znaczenia, czy przeżyliście ze sobą rok, kilka lat, czy niedługo będziecie celebrować okrągłą rocznicę związku. Zawsze jest dobry powód, aby spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Możecie przypomnieć sobie, co zafascynowało Was w drugiej osobie. Oczywiście, miłość należy okazywać na co dzień, niemniej to Wasze święto.

W relacjach z krótkim stażem nierzadko wystarczy sama świadomość, że partner jest blisko. Kiedy znacie się doskonale, czasami do sypialni może wkraść się rutyna. Warto wykorzystać rocznicę, aby wprowadzić do alkowy nieco pikanterii i podnieść temperaturę. Po kolacji możecie zrelaksować się zmysłową grą wstępną, a potem przejść do bardziej namiętnych pieszczot.

Co sprezentować ukochanej osobie?

Znakomitym pomysłem będzie wręczenie partnerowi czy partnerce upominku, który wywoła u niej wypieki. Jeśli nie macie przed sobą tajemnic i oboje lubicie łóżkowe eksperymenty, przetestujcie zabawki erotyczne dla par. Mogą mieć przeróżną postać, w tym masturbatora z kilkoma trybami wibracji albo stymulatora analno-waginalnego. Wiele dostępnych w sklepach modeli to warianty wibratorów z systemem sterowania aplikacją albo pilotem. Jedno korzysta z akcesorium bezpośrednio, a drugie obsługuje urządzenie. Takie rozwiązanie możecie stosować również później, kiedy partner np. wyjedzie w delegację. Będziecie osobno, a jednocześnie razem.

Inne rozwiązanie to specjalne stroje, dzięki którym wcielicie się w rozmaite role. Możecie też korzystać z artykułów takich jak piórka, olejki do masażu, maski czy kajdanki. To, co wybierzecie, zależy od Waszych preferencji, stażu związku oraz temperamentu.

Jakie są najlepsze gry erotyczne dla par?

Kolejna propozycja prezentu to specjalne gry, które mają za zadanie rozgrzać partnerów. Do wyboru macie planszówki z różnymi dodatkami, gry karciane albo nietuzinkowe zestawy gadżetów. Niektóre wersje są przeznaczone tylko dla kochanków, ale nie brak też takich, w które możecie zagrać przed upojną nocą, wspólnie ze znajomymi. Gra erotyczna pobudza nie tylko zmysły, ale i kreatywność. Rozwija wyobraźnię, pozwala lepiej poznać ukochanego oraz jego pragnienia. Może stanowić ułatwienie dla nieśmiałych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, ale nie mają odwagi, aby o to poprosić. W trakcie gry mają możliwość zasygnalizowania partnerowi swoich potrzeb. To bezpieczna metoda uzyskania pożądanych informacji. Jeżeli druga osoba będzie otwarta na nieznane doznania, pozostaje jedynie wcielić myśli w czyn. Skorzystajcie z oferty sklepu erotycznego Loris! Znajdziecie w nim mnóstwo inspiracji na rocznicę oraz inne okazje.