Urlop to ten czas, kiedy możesz w końcu odetchnąć pełną piersią, zatrzymać się na chwilę i zadbać o siebie – o swoje ciało i ducha. Sprawdź, gdzie i jak odpoczywać, by wykorzystać czas najlepiej, jak się da i przeżyć cudowne chwile.

Chwila relaksu dla Ciebie

Kiedy myślimy o czymś relaksacyjnym i odprężającym, to mamy ochotę móc się położyć, poczuć piękne zapachy i przyjemne ciepło lub plusk wody. Do pełni szczęścia brakuje już tylko czyichś rąk, które wymasowałyby obolałe ciało, spracowane dłonie, stopy i plecy. Wtedy właśnie potrzeba nam najlepszego SPA z basenem, gdzie te wszystkie miłe odczucia czekają, by być doświadczanymi. Jednak wysokiej jakości usługi tego typu proponują nieliczne hotele. Mikołajki to miejsce, gdzie możemy się spotkać z wyjątkowo dobrą i rozbudowaną ofertą.

Usługi, z których warto skorzystać

Odpowiednie masaże i zabiegi z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków to jedna z ciekawych ofert, jakie możemy spotkać w hotelu Mikołajki. Tego typu usługi są przeprowadzane przez specjalistów od fizjoterapii. Pomagają oni rozluźnić się ciału i odprężyć, co oddziałuje też na dobre samopoczucie. Cały proces ma też działanie prozdrowotne, zależnie od wybranego rodzaju, wpływa na inne partie mięśni i skóry. Jest to świetna opcja dla pań i panów w różnym wieku.

Co czeka na Ciebie w SPA?

Skutki zabiegów SPA różnią się zależnie od wybranego masażu oraz użytych preparatów i innych dodatków. Można wyróżnić tutaj takie opcje, jak:

  • peeling
  • ujędrnienie i redukcja cellulitu
  • głębokie nawilżanie skóry
  • wspomaganie modelowania sylwetki
  • zapobieganie zatrzymywaniu płynów w organizmie
  • rozluźnianie mięśni
  • poprawianie krążenia
  • usuwanie bólów i przykurczy

i wiele innych, zależnie od indywidualnej usługi z oferty hotelu.

Atrakcje wodne dla całej rodziny

Do pełni przyjemności warto dodać także innego rodzaju atrakcje i aktywności. Ciekawym urozmaiceniem może być na przykład sauna lub basen. Mikołajki mogą zaproponować przyjeżdżającym gościom duży wybór wśród sal, w których odprężymy się w wysokiej temperaturze. Dla tych, co lubią pluskać się w wodzie, czeka wyjątkowa przestrzeń przystosowana do potrzeb dorosłych, jak i dzieci.

Jak w aquaparku

Przyjemne jacuzzi, przeciwprądy, ławki z masażem i oczywiście basen do pływania to miejsce dla par, jak i rodzin. Rozrywki w wodzie to ulubiony podpunkt wycieczki dla wielu osób, więc w wielu miejscach możemy znaleźć tego typu usługi. O takiej pozycji w swojej ofercie pomyślał również hotel Mikołajki, więc można liczyć tutaj również na atrakcje prosto z aquaparku. Z myślą o najmłodszych został przygotowany brodzik ze zjeżdżalnią w kształcie słonika. Jednak należy pamiętać, że małe dzieci, przebywając w miejscach tego typu, nawet stworzonych specjalnie dla nich, powinny być tam w towarzystwie opiekuna.

Rozrywka dla całej rodziny w SPA i na basenie to okazja do niezapomnianych wakacji. Dlatego przed zarezerwowaniem pokoju w hotelu, sprawdź jakie atrakcje na Ciebie czekają, by mieć pewność, że ani Ty, ani nikt z Twojej rodziny, nie będziecie się nudzili w trakcie urlopu.