Pachy to miejsca, które golone są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Używa się do tego między innymi maszynek do golenia lub gorących wosków. Jednak takie rozwiązania często pozostawiają po sobie ślady w postaci podrażnień i zaczerwienień. Są one często powtarzane, stąd mogą wywołać bolesne zacięcia. Sam proces jest często powtarzany, więc również zabiera dodatkowo czas. Jednak istnieje sposób, aby uwolnić się od tego na dobre i zastosować na swoje pachy depilację laserową, która jest permanentna.

Zobacz: Depilacja laserowa pach – Depilacja.pl

Usunięcie owłosienia za pomocą lasera

Gładka skóra pod pachami każdego dnia, jaka będzie towarzyszyć osobie po zakończonych seriach depilacji stanowi nie tylko bardzo duża wygodę, ale także ograniczenie stresu powodującego ciągłe sprawdzanie pach – czy przypadkiem małe włoski już nie wyrosły. Do osób, którym depilacja pach najbardziej się ,,przyda” należą osoby, które posiadają gęste i mocne włosy, które są bardzo widoczne.

W dzisiejszych czasach proces depilacji laserowej przebiega z obecnością najwyższej jakości laserów, dlatego zabieg jest bezbolesny. Polega on głównie na odpowiednim naświetleniu skóry pach za pomocą lasera, który nagrzeje barwnik skóry – melaninę do odpowiedniej temperatury. Ta temperatura będzie miała za zadanie uszkodzić wrażliwe cebulki włosów i uszkodzić je na tyle skutecznie, że w przyszłości nie będą w stanie produkować nowych włosów. Dzięki temu gładka skóra pod pachami może być dostępna na wyciągnięcie ręki.

Depilacja pach – dla kogo?

Technicznie rzecz biorąc depilacja laserem pach jest dla wszystkich. Jednak są osoby szczególnie często korzystające z takiego zabiegu. Należą do nich ludzie, którzy często podnoszą ręce, a są ubrani w przewiewne ciuchy. Należą do nich przede wszystkim sportowcy, osoby publiczne bądź tancerze. Wystawanie gęstych włosów u takich osób przybierających najróżniejsze pozy jest po prostu nieestetyczne i chcą oni tego uniknąć za wszelką cenę. Dlatego depilacja laserowa jest dla nich perfekcyjnym wyjściem.